O nás

Spoločnosť MANDRA, s.r.o. vznikla v roku 2008 a máme veľa spokojných zákazníkov, ktorým sme realizovali tvorbu webstránok, blogov a e-shopov.

Pre našich zákazníkov tvoríme prezentačné alebo produktové videá; navrhujeme a vyrábame logá a covery pre sociálne siete Facebook, Twitter, Google+, YouTube; vytvárame šablónový web, blog na WordPresse alebo e-shop na Woocommerce a taktiež pre klienta zakladáme profily na sociálnych sietiach Facebook, Instagram, Twitter alebo YouTube a zároveň vieme zabezpečiť ich správu.

Prevádzkujeme tiež nasledovné projekty:

a eshopy:

  • internetový obchod s najširšou ponukou sušeného mäsa, sušených rýb a morských plodov a mrazom sušeného ovocia susenemaso.sk
  • internetový obchod s ponukou kovových modelov áut a príslušenstva značiek Auto World a Johnny Lightning modelkit.eu

MANDRA, s.r.o je dovozcom kvalitných detailne spracovaných kovových modelov áut a príslušenstva značky Auto World a Johnny Lightning v mierkach 1:18 a 1:64. Modely v našej ponuke sú určené predovšetkým pre zberateľov modelov áut.

Ak prevádzkujete e-shop alebo máte kamennú predajňu a chcete do Vašej ponuky zaradiť modely autíčok značky Auto World a Johnny Lightning porrite si stránku Veľkoobchodné podmienky.

Ďakujeme za Vaše nákupy a spoluprácu s nami.

Výrobca kovových modelou áut značky Auto World.
X